19 липня 2022

Сьогодні відзначається День тренера!


Федерація боксу України вітає всіх наставників і бажає успіху в цій нелегкій праці, адже справжній тренер виховує не просто спортсмена, а насамперед людину.

Видатні спортсмени завжди кажуть, що їхні успіхи - це величезна і беззаперечна заслуга тренерів. І ми шануємо представників цієї поважної професії, які загартовують в людині характер, розвивають силу волі, сміливість і впевненість у собі. Мільйони людей займаються боксом, дивляться бокс, вболівають за наших спортсменів і мріють стати чемпіонами. Втім, без вас ТРЕНЕРІВ їм цього не зробити.

Школа українського боксу – одна з найсильніших і найбільш авторитетних у світі. Ми пишаємося всіма успіхами наших спортсменів під орудою вітчизняних тренерів і прагнемо до подальшого прогресивного розвитку боксу в нашій країні.

Бажаємо всім спортсменам наполегливо прагнути перемог, а тренерам – терпіння, витримки і сил для виховання нових чемпіонів! Нехай ваша майстерність примножується, а віра і цілеспрямованість допомагають досягати найвищих вершин!

Президент ФБУ Володимир ПродивусПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ