22 липня 2022

Новини ФБУ. Відкритий лист Федерації боксу України до Міністерства молоді та спорту України щодо колабораційної діяльності МСУ з боксу Віталія Невеселого


Федерація боксу України звернулась до Міністерства молоді та спорту України із відкритим листом щодо колабораційної діяльності майстра спорту України з боксу Віталія Невеселого.

Цим листом Федерація боксу України інформує Міністерство молоді та спорту України про колабораційну діяльність майстра спорту України з боксу Невеселого Віталія Вікторовича.

Наразі Віталій Невеселий перебуває в окупованому російськими військами Сєвєродонецьку. Він відкрито підтримує збройну агресію РФ проти України. Поширює відеозвернення на підтримку «ополченців» так званих фейкових республік «Л/ДНР»,  закликає чинити спротив державній владі України, яку називає «фашистським режимом». https://web.telegram.org/z/#-1750227161

Він також є прихильником колишнього народного депутата України, який відкрито підтримує дії злочинного путінського режиму, Іллі Киви.

Окрім наведеного, його було делеговано Дмитром Новіковим, начебто головою конференції ГО «Луганська обласна федерація боксу», на участь у зустрічі «Конференції ФБУ - перезавантаження», що відбулась в Міністерстві молоді та спорту України 24.02.2022 року.

Зі свого боку Федерація боксу України звернеться до КДК ФБУ, а також правоохоронних органів з метою притягнення зрадника до кримінальної відповідальності.

Президент ФБУ Володимир Продивус.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ