9 серпня 2022

Офіційно. Виконком уповноважений заявити…


Шостого серпня за допомогою засобів зв’язку відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Федерації боксу України. Воно пройшло під головуванням чинного президента ФБУ Володимира Продивуса.

Члени Виконкому розглянули два питання: про результати роботи ФБУ в липні 2022 року та звернення до КДК ФБУ з питання незаконності проведення окремими особами несанкціонованого зібрання дев’ятого серпня, яке скликається під виглядом Конференції ФБУ з порушенням Статуту.

По першому питанню порядку денного виступив спортивний директор ФБУ Антон Чередниченко, який доповів присутнім про результати роботи ФБУ в липні 2022 року.

Зокрема, в минулому місяці українські боксери взяли участь у восьми заходах, у тому числі, привезли медалі з двох міжнародних турнірів.  Мова про  Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків у Кувейті, в якому змагалися троє представників України, а один з них виборов срібну нагороду, та Всесвітні ігри поліцейських та пожежних, що відбулися у Нідерландах. Нагадаємо, у цьому змаганні виступали двоє повпредів нашої країни — Іванна Крупеня здобула золоту медаль, а Володимир Скоповський удостоївся срібної відзнаки.

…Окрім того, на початку серпня, за ініціативи президента ФБУ Володимира Продивуса, були організовані онлайн-курси ІВА 1* coach для тренерів з України.

Члени Виконкому взяли цю інформацію до відома і визнали роботу ФБУ в липні 2022 року задовільною.

По другому питанню також виступив спортивний директор Антон Чередниченко.

«Незважаючи на рішення КДК, якими, за грубі порушення Статуту ФБУ, були виключені зі складу ФБУ 12 місцевих осередків, а також заборонено здійснення діяльності в боксі 26 фізичним особам, в порушення директиви КДК від 28 червня 2022 року, юридичні та фізичні особи, до яких застосовані санкції продовжують свої протиправні дії та організовують несанкціоновані збори під гаслом Позачергової конференції ФБУ, проведення якої призначено на 09.08.2022», — сказав спортивний директор ФБУ.

Натомість голова КДК ФБУ Юрій Андрійчук, виступаючи з питання під номером два порядку денного, запропонував направити відповідну заяву до КДК ФБУ, яка буде оперативно розглянута на засіданні КДК 09.08.2022.

Члени Виконкому ФБУ одностайно висловилися за направлення до КДК ФБУ заяву щодо надання правової оцінки заходу від 09.08.2022 під гаслом Позачергової конференції ФБУ.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ