15 серпня 2022

Чемпіонат Європи серед юнаків і дівчат. Результати четвертого змагального дня

У понеділок, 15 серпня, відбулися поєдинки четвертого дня змагань чемпіонату Європи серед юнаків і дівчат, що проходить в Туреччині. Раді повідомити вам, що двоє українців — Іван Безуглий та Олексій Татаренко — здобули путівки до півфіналу чоловічого турніру, ще двоє наших боксерів — Іван Миронюк та Нікіта Андрушко — кваліфікувалися до однієї четвертої фіналу!

1/8 фіналу

44 кг. Іван МИРОНЮК здолав представника Угорщини Корнела Надя  і вийшов до чвертьфіналу.

48 кг. Нікіта АНДРУШКО переміг латвійця Артурса Моіселевеца і здобув путівку до ¼ фіналу.

52 кг. Тимур КАРАЙВАН (Україна) поступився Томаса О’Рілі (Шотландія) і вибув з боротьби за медалі.

¼ фіналу

60 кг. Іван БЕЗУГЛИЙ здолав хорвата Аслана Краснічі та першим з-поміж українців вийшов до півфіналу турніру.

66 кг. Олексій ТАТАРЕНКО (Україна) здолав Петра Лука Фатан (Румунія) і вийшов до півфіналу.