22 серпня 2022

Віталій Урбан: «Тренерські курси IBA 1* зібрали дуже сильних наставників з усіх куточків України…»


Тренер Віталій Урбан багато років керує Рахівською міською ДЮСШ та очолює збірну Закарпатської області з боксу. Він виховав багатьох боксерів, що досягали успіхів на змаганнях національного рівня. Наприклад, Петро Бандусяк та Микола Стан ставали медалістами чемпіонату України серед молоді, а Олександр Томашук виграв золоті медалі чепіонату України серед школярів… Нещодавно талановитий наставник Віталій Урбан взяв участь у тренерських курсах IBA 1*, що пройшли за ініціативи президента федерації боксу України, віце-президента ІВА Володимира Степановича Продивуса.  

Пресслужба ФБУ поцікавилась у Віталія Урбана, що нового він дізнався на цих курсах та де планує використовувати набуті знання.

Найперше хочу подякувати лекторам, які розповіли про нововведення у тренерській роботі, — розповідає Віталій Урбан. — Вони приділили багато часу цікавим розповідям про те, як має будуватися тренувальний процес. Мені сподобалось, що всі тренери активно долучалися до обговорення важливих тем та повістки дня. На мою думку, ці курси зібрали дуже сильних наставників з усіх куточків України… Було приємно знаходитися разом з ними в одній команді.

— Ми так розуміємо, що Ваші враження від курсів лише позитивні, чи не так?

— Ви праві! Я дізнався дуже багато нового на цих курсах. Наскільки мені відомо, раніше курси IBA тривали впродовж двох тижнів. Зараз, коли в Україні війна, їх вирішили скоротити до семи днів. Користуючись нагодою, хочу подякувати Федерації боксу України та президенту Володимиру Продивусу за те, що зробили ці курси безкоштовними, адже раніше, щоб взяти участь в курсах, доводилось платити кілька сотень доларів. Ми всі знаємо, що тренерська зірка ІВА дає змогу секунданту перебувати в куті рингу свого боксера під час чемпіонатів Європи та світу — це великий плюс для боксера… Присутність свого секунданта в рингу стимулює спортсмена до перемоги!ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ