29 серпня 2022

Василь Шан: «Львів - місто з багатою боксерською історією..»


27 серпня в місті Лева відбувся благодійний вечір боксу, кошти від якого будуть спрямовані збройним силам України. Організували та провели захід Львівська асоціація професійного боксу на чолі з Сергієм Янчишиним та федерація боксу львівської області на чолі з Олександром Павельцем. Всього за допомогою продажу благодійних лотів та квитків вдалося зібрати 500 тисяч гривень.

Прес-служба федерації боксу України розпочинає серію інтерв'ю з учасниками даного заходу. 

Нашим першим співрозмовником став старший тренер збірної України серед юнаків Василь Шан. Відомий наставник, окрім роботи із збірною, разом з Романом Семенишиним є особистими тренерами Олександра Гриціва, який потішив львівську публіку своєю блискучою перемогою.

- Василю, вітаємо Вашого підопічного з перемогою. Які враженням маєте від двобоїв?

- Давно вже у Львові не було боксу. Місто Лева – це боксерське місто. Тут дуже люблять цей вид спорт, тому будь-яка така подія – це для нас свято. На рингу виступало багато місцевих боксерів. Попри те, що через війну багато боксерів не мали ігрової практики, хлопці себе чудово проявили та ще раз показали, що вони готові змагатися за найвищі місця п`єдесталу найпрестижніших змагань. Бої були надзвичайно видовищними. Одним пострілом ми вбили двох зайців – провели чудовий вечір боксу та зібрали хорошу фінансову допомогу нашим військовим.

У залі також були присутні військові. Які слова хочете сказати їм та всім, хто боронить нашу країну в ці нелегкі дні?

- Вірю в перемогу та хочу, аби Бог беріг наших військових та допомагав їм. Як і всі українці дуже хочу, аби наші хопці поверталися додому живими.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ