30 серпня 2022

Ярослав Михалушко: «Мені сподобався рівень організації змагань. Окрім того, відчувалася підтримка львів'ян»


27 серпня в місті Лева відбувся благодійний вечір боксу, кошти від якого будуть спрямовані збройним силам України. Організували та провели захід Львівська асоціація професійного боксу на чолі з Сергієм Янчишиним та федерація боксу львівської області на чолі з Олександром Павельцем. Всього за допомогою продажу благодійних лотів та квитків вдалося зібрати 500 тисяч гривень.

Прес-служба федерації боксу України продовжує серію інтерв'ю з учасниками даного заходу. Нашим другим співрозмовником став боксер національної збірної, представник Івано-Франківської обласної федерації боксу Ярослав Михалушко.

- Ярославе, вітаємо тебе з перемогою! Як себе почував після поєдинку, коли розумів, що справу зроблено?

- Давно не боксував на змаганнях, через це було важко функціонально. Суперник був трохи важчим за мене, але в загальному бій пройшов нормально. Так, все було не ідеально і не так, як хотілося... Змагання дуже добре організовані. Заклад хороший, сподобалася якість рингу, на якому ми боксували. Людей зібрали багато. Відчувалася потужна підтримка львів`ян. Все сподобалося.

- Згадуючи настанови тренера між раундами, все вдалося виконати?

- Ні, напевно, все виконати ніколи не вдається, але я старався. Ще багато є над чим працювати, аби вдосконалюватися і ті моменти з якими виникали труднощі доводити до автоматизму.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ