1 вересня 2022

Микола Поленчук: «Ми хотіли відволікти дітей та їхніх батьків від жахіть війни. До Нового року ми плануємо провести ще два турніри…»


У Рівному пройшов благодійний турнір з боксу. У ньому взяли участь понад сто боксерів з п’яти регіонів України, які виборювали звання найсильніших у своїх категоріях. Поки боксери змагалися за медалі, організатори займалися збором коштів на придбання безпілотника для  Головного управління розвідки Украни.

Про те, чим запам’ятався турнір та чи вдалося зібрати кошти для наших Захисників, ми поцікавилися у представника ФБУ у Рівненській області Миколи Поленчука.

- Пане Миколо, будь ласка, розкажіть детальніше про ці змагання…

- У ці дні, коли в Україні війна, дуже складно щось організувати: у деяких областях йдуть бойові дії та активні бої, багато спортсменів знаходяться за межами країни, а дехто взагалі не має можливості тренуватися… Тим не менш, нам вдалося провести змагання, у яких взяли участь понад 100 боксерів з 5 областей. Зокрема, до Рівного з’їхалися представники Волинської, Рівненської, Львівської, Житомирської та Київської областей. Звання сильніших виборювали дітки від восьми років та представники інших вікових категорій, окрім дорослих. Наш турнір був одноденним. Зазначу, що всі учасники отримали грамоти та медалі.

- Наскільки важливо проводити спортивні заходи в наш час?

- На сьогоднішній день взагалі дуже важливо розвивати спорт. Спорт об`єднує, а єдність — це сила. Ми хотіли відволікти дітей та їхніх батьків від жахіть війни. До Нового року ми плануємо провести ще два турніри.

- Знаємо, що організатори змагань мали на меті зібрати кошти на безпілотник. Чи вдалося?

- Наразі збір коштів на дрон ще триває. Ця ідея належить не нам. Ми, команда однодумців «Рівне благодійність», долучилися до збору коштів уже тоді, коли він розпочався. Ми допомагаємо, чим можемо. До слова, ця організація існує вже п’ять років. Відтоді ми активно займаємося благодійністю. Від початку війни наша команда відправила на ЗСУ 10 автомобілів. Окрім того, ми  передали  нашим військовим ліків  на суму в 150 тисяч євро. 

Легенда жіночого боксу України, екскапітан національної збірної, Іванна Крупеня теж була присутня на змаганнях і дуже високо оцінила побачене. Боксерка дала коментар телеканалу Рівне 1.  

«Турнір пройшов на високому рівні. Зібрати в цей час боксерів з п`яти областей — дуже важко. Але організаторам це вдалося. З точки зору спортсмена скажу, що організатори врахували всі моменти, необхідні для того, щоб спортсменам було комфортно змагатися та боксувати…»

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ