2 вересня 2022

Тарас Степанюк: «Завдяки нашим військовим на передовій в наших хлопців є можливість займатися улюбленою справою – боксувати та прославляти Україну»


27 серпня в місті Лева відбувся благодійний вечір боксу, кошти від якого будуть спрямовані збройним силам України. Організували та провели захід Львівська асоціація професійного боксу на чолі з Сергієм Янчишиним та федерація боксу львівської області на чолі з Олександром Павельцем. Всього за допомогою продажу благодійних лотів та квитків вдалося зібрати 500 тисяч гривень.

Прес-служба федерації боксу України продовжує серію інтерв'ю з учасниками даного заходу. Нашим третім співрозмовником став Тарас Степанюк – особистий тренер Ярослава Михалушка.

- Вітаємо з перемогою Вас та Ярослава! Як можете охарактеризувати сутичку? Задоволені результатом?

- Дякую за привітання! Бій вийшов чудовим якщо розглядати його з глядацького боку. Якщо говорити як особистий  тренер Ярослава, то можна поставити йому четвірку по п`ятибальній системі. Переживання як такого не було, бо це був благодійний турнір. Це не є офіційні змагання, але я вдячний тим людям, які підключилися до організації цього турніру – меценатам, спонсорам. Особливу подяку хотів би висловити Янчишину Сергію Михайловичу та Андрію Петровичу Савчуку.Окрім того, важливо не забувати, що в країні увесь цей час йде війна. Завдяки нашим військовим на передовій в наших хлопців є можливість займатися улюбленою справою – боксувати та прославляти Україну.

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ