3 вересня 2022

Віталій Стальченко: «Хочу подякувати своїм друзям, які захищають нас на передовій. Пацани, бережіть себе та нашу країну!»


27 серпня в місті Лева відбувся благодійний вечір боксу, кошти від якого будуть спрямовані збройним силам України. Організували та провели захід Львівська асоціація професійного боксу на чолі з Сергієм Янчишиним та федерація боксу львівської області на чолі з Олександром Павельцем. Всього за допомогою продажу благодійних лотів та квитків вдалося зібрати 500 тисяч гривень.

Прес-служба федерації боксу України продовжує серію інтерв'ю з учасниками даного заходу. Нашим четвертим співрозмовником став боксер збірної Віталій Стальченко.

 - Прийми вітання з перемогою! Як пройшов поєдинок? Чи задоволений всім тим, що вдалося показати?

- Доброго дня! Впринципі задоволений тим, як все склалося. Радий, що мені вдалося перемогти. З початком війна на внутрішніх змаганнях в нас була вимушена пауза. Тренуватися та підтримувати форму повноцінно було дуже важко. Тому, результатом поєдинку я навіть дуже задоволений. Це – проміжний поєдинок до чемпіонату світу серед студентів, який відбудеться за кілька тижнів.

- У тебе був хороший  суперник. Чи здивував тебе у рингу?

- Ми з   дуже добре знайомі. Ашот - достойний суперник. В нього велике боксерське майбутнє! Якщо буде працювати над собою, то все в нього вийде. Цього разу я був кращим, але прийде і його час. Це – наш третій поєдинок, тому нічого нового я не побачив. Тим більше, з початком війни ми фактично готувалися в однакових умовах і не перебували в найкращих кондиціях. Тим не менш, нам вдалося показати хороший поєдинок і в даному випадку це – найголовніше.

- Віталію, що хочеш сказати своїм землякам та військовим - людям, які тебе підтримували та вболівали за тебе?

- Я хочу подякувати нашим збройним силам та хлопцям всім, які захищають нашу країну, оберігають нас кожного дня, кожну секунду та кожну хвилину. Якби не вони, ми би зараз не проводили такий вечір боксу, та й взагалі, нас би не існувало я думаю. Хочу подякувати своїм друзям, які захищають нас на передовій. Це – Льоха, Нікан, Ахіл, брат мій Леонід та всім пацанам з якими дружимо та знайомі. Хлопці, велике дякую! Передаю привіт вам! Бережіть себе та нашу країну.

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ