5 вересня 2022

Андрій Сальва: «Усі ці дні наші захисники невпинно б’ють тих покидьків та захищають наш народ та кордони нашої держави!»


27 серпня в місті Лева відбувся благодійний вечір боксу, кошти від якого будуть спрямовані збройним силам України. Організували та провели захід Львівська асоціація професійного боксу на чолі з Сергієм Янчишиним та федерація боксу львівської області на чолі з Олександром Павельцем. Всього за допомогою продажу благодійних лотів та квитків вдалося зібрати 500 тисяч гривень.

Прес-служба федерації боксу України продовжує серію інтерв'ю з учасниками даного заходу. Нашим шостим співрозмовником став Андрій Сальва - заслужений тренер України, тренер юніорської збірної, який є особистим наставником Данила Заморила, який потішив львівську публіку своєю блискучою перемогою.

- Андрію Остаповичу, вітаємо Вас з перемогою підопічного! Як Вам бій та виступ Данила?

- Організація вечору боксу у Львові на дуже високому рівні. Те, що проводяться благодійні аукціони – це великий плюс. Данило відпрацював добре. Останні десять днів ми цілеспрямовано готувалися до цього поєдинку. Бій провів хороший. Не можу сказати, що показав найкращу версію себе. Але мій хлопець виграв усі три раунди і його роботою я задоволений.

- Цей вечір боксу є благодійним і виручеші кошти будуть перенаправлені 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді. Які слова хотіли б сказати нашим захисникам? Можливо, маєте знайомих саме з цієї бригади?

- В мене зараз мурашки по шкірі. З 80 бригади в мене командир роти тренувався довгий час. Я знаю і його підопічних. Я би хотів побажати нашим хлопцям витримки! В них міцний та потужний характер. Усі ці дні вони невпинно б`ють тих гадів та захищають наш народ та кордони нашої держави.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ