5 вересня 2022

Роман Семенишин: «Я надіюся, що наш український спорт буде жити навіть у такі тяжкі моменти»


27 серпня в місті Лева відбувся благодійний вечір боксу, кошти від якого будуть спрямовані збройним силам України. Організували та провели захід Львівська асоціація професійного боксу на чолі з Сергієм Янчишиним та федерація боксу львівської області на чолі з Олександром Павельцем. Всього за допомогою продажу благодійних лотів та квитків вдалося зібрати 500 тисяч гривень.

Прес-служба федерації боксу України продовжує серію інтерв'ю з учасниками даного заходу. Нашим сьомим співрозмовником став старший тренер збірної України серед жінок-молоді Роман Семенишин. Відомий наставник, окрім роботи із збірною разом з Василем Шаном є особистими тренерами Олександра Гриціва, який потішив львівську публіку своєю блискучою перемогою.

- Романе Степановичу, вітаємо Вас з перемогою Вашого підопічного! Цього разу Ви були не в куті, а в якості вболівальника та глядача. Які враження вцілому від заходу?

- В першу чергу хотів би подякувати нашим військовим за можливість ось так збиратися та проводити турніри, а також збори. Пишаюся нашими військовими! В них справжній козацький бойовий дух. Бажаю хлопцям та дівчатам зберегти свої життя та повернутися після перемоги додому, обійняти рідних і близьких. Якщо говорити про сьогоднішній вечір боксу, то подивився всі вісім поєдинків та отримав велике задоволення! Останні великі змагання які ми проводили – це був чемпіонат України в Одесі і національна першість до 22 років у Тернополі. З того часу всі ці хлопці фактично не мали бойової практики всередині країни, саме на внутрішньому рингу. Але вони вийшли на бій та впевнено показали, що простій їм не завадив. Я надіюся, що наш український спорт буде жити навіть у такі тяжкі моменти. Бої були дуже хороші!ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ