22 вересня 2022

Віктор Петров: «У хлопців горять очі! Вони мають велике бажання їхати на чемпіонат Європи і перемагати…»


Двадцять п’ятого вересня в італійському місті Монтезільвано стартують найпрестижніші боксерські змагання континенту серед юніорів та юніорок — чемпіонат Європи. Україну на цих змаганнях представлятимуть тринадцять боксерів і така сама кількість представниць прекрасної статі.

Напередодні турніру прес-служба ФБУ поспілкувалась із старшим тренером збірної України серед юніорів Віктором Петровим.

- Вікторе Васильовичу, розкажіть як та де проходила підготовка до чемпіонату Європи?

- Перший збір ми проводили в місті Закопане, що в Польщі, а другі збори були вже в Угорщині. До слова, ми провели міжнародні зустрічі зі збірними обох цих країн… Заключний етап підготовки до турніру відбувся в Україні.  З 11 по 23 вересня ми провели навчально-тренувальний  збір серед юніорів 2006-2007 року. Він відбувся на тренувальній базі СКА у Львові. Впродовж цього збору ми удосконалювали техніко-тактичну майстерність. Користуючись нагодою, хочу висловити велику подяку віцепрезиденту Федерації боксу України, президенту Федерації боксу Львівської області Олександру Павельцю, який допомагав з організаційними моментами на місці. Величезне спасибі Віцепрезиденту Федерації боксу Львівської області Степану Продивусу, який неодноразово приймав та розміщував хлопців у готелі «Львів» перед міжнародними поїздками і не тільки. Ми жили в хороших умовах, якісно харчувалися. Також я вдячний заслуженому тренеру України зі Львова Андрію Сальві, який був постійно з нами та зробив чимало, щоб наші збори пройшли на найвищому рівні. Разом ми робимо спільну справу! 

— У якому настрої хлопці підходять до змагань?

— До турніру збірна підходить в хороших кондиціях. У команді залишилися три боксери, які минулого року підіймалися на п`єдестал чемпіонату Європи. Мова про чемпіонів Європи Ріната Чубревичева, Олега Гічву та фіналіста минулорічної Європейської першості Богдана Челдика. У хлопців горять очі. Вони мають велике бажання їхати на чемпіонат Європи і перемагати. Україна – боксерська держава, де упродовж багатьох років народжувалися справжні таланти. Нині ж у нас є чудове підростаюче покоління, яке готове перехопити естафету. Я упевнений, що серед цієї команди юніорської хтось з хлопців себе зарекомендує  у майбутньому і здобуде для України чимало важливих перемог!ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ