28 вересня 2022

ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС, ПРЕЗИДЕНТ ФБУ, ВИСЛОВИВ СВОЮ ПОЗИЦІЮ ЩОДО ЗАБОРОНИ УКРАЇНСЬКИМ ЗБІРНИМ ВИСТУПАТИ ПІД ДЕРЖАВНИМ ПРАПОРОМ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК


    "Я категорично проти рішення IBA щодо заборони українським збірним виступати під державним прапором. Це є неприпустимим. Особливо під час великої війни, коли наші люди вмирають за ці кольори. Ми маємо право битися під ними і на боксерських рингах.
           Зараз я на зв’язку з усіма нашими тренерами. Закликаю їх бойкотувати це рішення і не виступати під білими прапорами. Як віце-президент IBA і координатор України в асоціації роблю все можливе для якомога скорішого вирішення цієї ситуації.
    Чому так взагалі сталося? IBA призупинила повноваження Федерації боксу України. Таким чином IBA відреагувала на втручання Уряду України в особі Міністра спорту в діяльність автономної ФБУ, а також корупцію, яка призвела до нелегітимної зміни керівництва федерації.
     Я це рішення не підтримував і до останнього намагався якщо не запобігти йому, то хоча б відтермінувати. Адже зрозуміло, яку небезпеку це становить для майбутнього українського боксу. Відсутність коштів, масові звільнення тренерів, зрив тренувального процесу… Ми вже повною мірою відчуваємо ці наслідки.
    Ця жахлива і ганебна ситуація має бути вирішена як можна скоріше. На своєму рівні роблю для цього все можливе", - Володимир Продивус президент Федерації боксу України.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ