28 вересня 2022

ПРЕЗИДЕНТ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС ПРИБУВ ДО ІТАЛІЇ, ДЕ В РОЗПАЛІ ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК


     «Сьогодні терміново приїхав до Італії, де проходить Чемпіонат Європи з боксу серед юнаків. Щоби розібратися в ситуації із начебто забороною збірній України виступати під державним прапором.
Днями ця новина сколихнула інфопростір і викликала хвилю обурення. Друзі, зрада скасовується. Офіційно заявляю: ніхто не забороняв наш прапор, ніхто не забороняв наш гімн. Ані Міжнародна боксерська асоціація (IBA), ані Європейська конфедерація боксу (EUBC) таких рішень не приймали.
        Тоді що це взагалі було? Пояснюю. Нещодавна IBA припинила повноваження Федерації боксу України через нелегітимну зміну керівництва шляхом корупції і втручання Мінмолодьспорту. В межах цього рішення на ЧЄ було заборонено використовувати символіку саме ФБУ, але ніяк не України! Оскільки ФБУ тимчасово не є учасницею IBA, її логотип, прапор та інша символіка не може використовуватися під час міжнародних офіційних змагань. Тільки в Україні. Такі правила.
Але так звані керівники ФБУ вирішили використати цю ситуацію на свою користь і роздмухати міжнародний скандал, в який втягнули і збірну, і тренерів. Грати на патріотичних почуттях мільйонів українців, підбурювати суспільство під час війни, використовувати дітей для брудних внутрішньополітичних ігор… Не знаю, що може бути більш цинічним. Але залишимо це на хній совісті.
         Жовто-блакитний стяг і «Ще не вмерла України» майорітимуть і лунатимуть в Італії. Майорітимуть і лунатимуть в усіх цивілізованих країнах, на всіх боксерских рингах. Це символи свободи і незламності, за якими нас впізнають в усьому світі. Так є і так буде.
         Продовжуємо боротися і прославляти Україну перемогами — військовими, дипломатичними і спортивними!», - написав на своїй сторінці у Фейсбуці президент федерації боксу України Володимир Продивус.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ