29 вересня 2022

Офіційна заява Федерації боксу України стостовно участі збірних у чемпіонаті Європи серед юніорів та юніорок в Італії


Ні маніпуляціям у пресі!
Ні дзвінкам батькам боксерів!
Ні погрозам особистим тренерам!

Команда очолювана Кирилом Шевченко за допомогою представників Міністерства молоді та спорту в особі міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта та заступниці міністра Людмили Панченко, які до цього очолювали Департамент молоді та спорту міста Києва роблять усе, щоб зіграти на почуттях спортсменів і за допомогою погроз відібрати у них можливість змагатися на чемпіонаті Європі. Від учорашнього дня екстрено перероблюються офіційні документи від Міністерства спорту, зокрема, накази.

Хлопці та дівчата, наші дорогі особисті тренери - ви гордість України, нам дуже сумно, що останніми днями представники так званої групи "Перезавантаження" задіяли увесь можливий адміністративний ресурс заради своїх власних інтересів. Найгірше - що страждаєте у цій ситуації ви — боксери та особисті тренери, завдяки яким про український бокс знають у світі. Однак є факти, і вони беззаперечно доводять, що люди з так званої групи "Перезавантаження" вам брешуть і брешуть всім українцям. Брешуть нагло і цинічно, прикриваючись патріотизмом і військовою формою, яку вдягають виключно для фото та відео, а до цього засмагали у Саудівській Аравії.

28.09.2022 Президент Федерації боксу України Володимир Продивус прибув до Італії, щоб особисто бути в епіцентрі подій та зробити все можливе, щоб вирішити ситуацію на користь українського боксу. У той же час, команда ФБУ працювала на міжнародній арені і о 20:00 нами було отримано лист від Європейської конфедерації боксу з інформацією:
1. На чемпіонаті Європи у Італії боксери змагатимуться як спортсмени України.
2. Команда (боксери та тренери) можуть використовувати форму України та символи боксу України
3. Якщо боксер виграє медаль, прапор та гімн України будуть використані як завжди.
4. Акредитація всіх боксерів та тренерів буде UKR.

 

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ