7 жовтня 2022

Чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок. Підсумки змагань


З 27 вересня по 4 жовтня в італійському місті Монтезільвано пройшли найпрестижніші боксерські змагання континенту серед юніорів та юніорок — чемпіонат Європи. Україну на цих змаганнях представляли тринадцять боксерів і така сама кількість представниць прекрасної статі.

На жаль, більша частина національної збірної серед юніорок та вся команда юніорів під тиском заступниці міністра молоді та спорту Людмили Панченко, яка раніше очолювала Департамент спорту міста Києва та представників групи "Перезавантаження" — Кирила Шевченка, Дмитра Єлисєєва та Юрія Шевчука, були змушені покинути Італію.

Натомість заслужений тренер України, старший тренер збірної Дніпропетровської області серед юніорок Сергій Батраков та його підопічні Анастасія Таран, Дар'я Махрова, Таїсія Покусай, Вікторія Щербина, Тетяна Виноградова порадившись з батьками прийняли рішення залишитися та битися за честь України.

Більше того, вони виступали вже під прапором збірної України. Про це подбав президент ФБУ Володимир Продивус, який прилетів до Італії спеціально задля вирішення проблеми із забороною українцям виступати під рідним прапором…
За результатами змагань наші дівчата під керівництвом Сергія Батракова завоювали золото та дві бронзи. Сергію Сергійовичу, дівчата, вітаємо вас та ваших рідних з цим чудовим результатом! Україна пишається вами! Окрема подяка президенту федерації боксу Дніпра Андрію Андріїву, який теж особисто був з командою у всі змагальні дні. З списком медалісток ви можете ознайомитися далі:

ЗОЛОТО
75 кг - Анастасія Таран
Федерація боксу України висловлює велику вдячність тренерам, які підготували чемпіонку, а саме - Андрію Безменку, Сергію Батракову та Євгену Бабенку.

БРОНЗА
46 кг - Таїсія Покусай
Федерація боксу України висловлює вдячність особистим тренерам, що підготували медалістку першості Європи, а саме - Олексію Аріткіну та Сергію Батракову.

БРОНЗА
+80 кг - Вікторія Щербина
Федерація боксу України висловлює вдячність особистим тренерам, що підготували медалістку першості Європи, а саме - Анатолію Румянцеву, Сергію Батракову та Євгену Бабенку.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ