11 жовтня 2022

Таїсія Покусай: "Я вірю в те, що після закінчення війни в Бородянці та Ірпені запанує мир, злагода та достаток..."


Бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу серед юніорок-2022 та срібна призерка чемпіонату Європи серед школярів-2021 Таїсія Покусай залишилась шокованою побаченим в Ірпені та Бородянці.

«Я багато чула й читала про те, як важко прийшлося бородянцям та ірпінцям після повномасштабного вторгнення, коли росіяни вбивали, катували та гвалтували мирних мешканців. Лише від почутого кров стигне в жилах. Тож я дуже хвилювалась перед поїздкою до цих двох міст-героїв. В Ірпені ми побачили дуже багато розбитих будинків, розгромлений стадіон, посічені стіни багатоповерхівок. Бородянка «зустріла» розбомбленими багатоквартирними будинками. Важко навіть уявити, що відчували бородянці, коли їхнє місто стирали з лиця землі росіяни-вбивці… Вразило те, що, незважаючи на пережитий жах, люди не здалися і, за підтримки польських партнерів, облаштували собі тимчасові помешкання, де тепло та затишно. Я вірю в те, що після закінчення війни і в цих містах запанує мир, злагода та достаток», — сказала в коментарі пресслужбі ФБУ Таїсія Покусай.
Нагадаємо, що Таїсія Покусай нещодавно стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з боксу серед юніорок.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ