19 жовтня 2022

Новини з регіонів. Боксери з Івано-Франківська вибороли 9 медалей на міжнародному турнірі у Румунії


У Румунії, в місті Арад, пройшов міжнародний боксерський, в якому взяли участь спортсмени з Австрії, Угорщини, Німеччини, Польщі, Румунії та України.

Україну в змаганнях представляла збірна Івано-Франківської області, до якої увійшли представники спортивних клубів «Форум», «Альянс», «Ринг», «СПЗ» та Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання НУФВСУ.
За результатами турніру наші хлопці та дівчата вибороли 2 золоті, 5 срібних та 2 бронзові нагороди.

Принагідно публікуємо список медалістів з України.

ЗОЛОТО
54 кг кг - Владислав Ремінський
63.5 кг - Тарас Нагорняк

СРІБЛО
52 кг - Артур Хлібкевич
60 кг - Юхим Нещерет
64 кг - Оксана Куцій
71 кг - Руслан Ковальський
80 кг - Олександр Манявський

БРОНЗА
80 кг - Лідо Тимур
80 кг - Богдан Стиренко

Супроводжував боксерів тренер Андрій Бочкур. Він дав короткий коментар пресслужбі ФБУ щодо участі українців у цих змаганнях.

«Це був цікавий турнір, що зібрав 167 боксерів з 26 клубів Європи. Організатори впоралися на відмінно. На турнір з’їхалися також призери Чемпіонату Європи. Для наших хлопців та дівчат участь в цих змаганнях - вагомий досвід, якого не вистачало у зв’язку з війною. Радує те, що ми змогли об’єднати боксерів з 4 боксерських клубів Івано-Франківська. До того ж, усі 9 чоловік, які брали участь в змаганнях, додому повернулися з медалями. Додам, що в Румунії відчувалася колосальна підтримка заслужених тренерів України Анатолія Мушія,  Володимира Вострецова, а також президента федерації боксу Івано-Франківська Віталія Мерінова. Окрім того, в команді відчувався командний дух, хлопці підтримували один одного…»ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ