31 october 2022


Резидент Зіркової команди федерації боксу України, дворазовий чемпіон світу, чемпіон олімпійських Ігор, народний депутат Жан Беленюк виборюватиме право очолити НОК України. Про це титулований спортсмен заявив на своїх особистих сторінках в соц.мережах.

«Мене обурили численні повідомлення від колег зі спортивної спільноти, що цьогоріч на асамблеї НОК деякі люди хочуть влаштувати вибори без вибору.

Мабуть, дехто ще не розуміє в якій країні ми живемо і за що боремося прямо зараз, кожен на своєму фронті. Точно не за те, щоб нас ставили перед фактом, хто очолить ту чи іншу інституцію!

Ми маємо право обирати та маємо право бути обраними, законним шляхом, чесно, в конкурентній боротьбі! Люди мають право бачити наші програми, знати нас в обличчя, порівнювати наші стилі та підходи, познайомитись з нашими командами, критикувати нас чесно і відкрито, а ми маємо, в свою чергу, прислуховуватись до критики!

Час зізнатись, що у нас багато проблем, багато непочутих голосів спортсменів та тренерів, багато питань без відповідей! Моє завдання їх почути і допомогти!

Ми чудово розуміємо дві основні функції НОКу, які мають бути фундаментальними:
Захист наших спортсменів на міжнародній арені, особливо в часи коли вони такого захисту найбільше потребують і залучення, та справедливий розподіл коштів, між спортсменами та федераціями, коли фінансування розподіляється за принципами і правилами здорового фінінсово-результативного клімату, а не чиїхось особистих вподобань.

Наша команда ставить цілі і не зупиняється, поки не досягне їх. Принцип цілком спортивний, проте в спорті його можна дотримуватись лише тоді, коли граєш чисто і за правилами!

Я йду на вибори президента НОК, це серйозний виклик системі! Настрій рішучий, з запитом і надією на вашу підтримку!»PARTNERS all PARTNERS