Хижняк, Вихрист та Самофалов відвідали підрозділи Донецько-Луганського регіонального управління


Члени спортивного комітету Держприкордонслужби України спочатку завітали до міста Кремінна, де розташований Луганський обласний  фізкультурний центр «Олімп».

Під час візиту, боксери Вихрист Віктор, Хижняк Олександр та Замотаєв Дмитро провели практичні заняття із юними боксерами. Діти уважно прислухалися до порад і зауважень спортсменів. 

Крім того, серед дітлахів Луганщини провели змагання з легкої атлетики. До нагородження юних спортсменів приєднались Олімпійські чемпіони. Діти були у захваті, отримуючи нагороди з рук своїх кумирів.  

Наступного дня олімпійці-прикордонники приїхали до спортивного комплексу «Металург», що розташований в місті Бахмут Донецької області. Тут на них також чекала тепла зустріч зі спортсменами школи олімпійського резерву, яка переїхала з окупованого бойовиками Донецька. Спочатку почесні гості були нагороджені пам’ятними медалями «100 років прикордонній охороні», отримали подарунки від місцевих спортсменів та почули теплі привітання і слова подяки від начальника Донецько-Луганського регіонального управління Володимира Бондаря.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ