Донатас Піскун увійшов до складу комісії Міжнародної боксерської Асоціації


Виконавчий директор Федерації боксу України Донатас Піскун увійшов до складу комісії з питань спортсменів та молоді Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA).

Про це йдеться в офіційному листі AIBA до Федерації боксу України. Кандидатура Донатаса Піскуна була затверджена тимчасовим президентом Міжнародної боксерської Асоціації Гафуром Рахімовим. 

«В першу чергу висловлюю слова подяки тимчасовому президенту Міжнародної боксерської Асоціації Гафуру Рахімову за підтримку та затвердження моєї кандидатури, зазначив виконавчий директор Федерації боксу України Донатас Піскун. – Відповідно до завдання президента Федерації боксу України Володимира Продивуса ми активно працюємо над розвитком міжнародних відносин Федерації та закріплення позицій ФБУ на міжнародній арені. Переконаний, що мій досвід міжнародної роботи у складі комісій Європейської боксерської Конфедерації сприятиме реалізації завдань президента ФБУ відтепер й в структурі Міжнародної боксерської Асоціації».

Очолює комісію AIBA з питань спортсменів та молоді представник Казахстану, президент Азіатської конфедерації боксу - Серік Конакбаєв.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ