Оголошено склад Національної збірної України на Чемпіонат Європи


Головний тренер Національної жіночої збірної України Сергій Гордієнко, оголосив склад команди на Чемпіонат Європи з боксу, який вже за декілька днів розпочнеться в столиці Болгарії.

Оголошення складу пройшло в рамках відкритого тренування команди напередодні від’їзду збірної України до Софії. Нагадаємо, головний боксерський старт Європи серед жінок пройде з 4 по 13 червня.

«Переконаний в тому, що нашим дівчатам під силу гідно виступити на Континентальній першості в Болгарії. Жіноча збірна України регулярно демонструє хороші результати, тому, маю надію, що і цього року ми повернемося з Софії з нагородами зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. – Для тренерського колективу Чемпіонат Європи в Болгарії буде чудовою можливістю аби переглянути наших дівчат у дії в поєдинках з найсильнішими представницями Континенту. Адже попереду у нас Чемпіонат світу, який пройде в Індії в листопаді поточного року, тому, для нас вкрай важливо, щоб дівчата отримали належну бойову практику, аби надати необхідну інформацію для аналізу тренерському складу. Я в свою сергу також планую відвідати Софію та підтримати нашу команду на шляху до перемог».

За словами головного тренера збірної України Сергія Гордієнка, збірна України буде представлена в усіх десяти вагових категоріях. Отож, нашу команду на Чемпіонаті Європи 2018 представлятимуть:

Вагова категорія 48 кг: Ганна ОХОТА (Полтавська обл.)

Вагова категорія 51 кг: Тетяна КОБ (Волинська обл.)

Вагова категорія 54 кг: Іванна КРУПЕНЯ (Рівненська обл.)

Вагова категорія 57 кг: Сніжана ХОЛОДКОВА (Київ)

Вагова категорія 60 кг: Юлія ЦИПЛАКОВА (Харківська обл.)

Вагова категорія 64 кг: Марія БОВА (Київ)

Вагова категорія 69 кг: Юлія СТОЙКО (Київ)

Вагова категорія 75 кг: Марія БОРУЦА (Хмельницька обл.)

Вагова категорія 81 кг: Анастасія ЧОРНОКОЛЕНКО (Дніпропетровська обл.)

Вагова категорія +81 кг: Тетяна ШЕВЧЕНКО (Київ)

«В рамках підготовки до Чемпіонату Європи ми виконали великий обсяг роботи, який, я переконаний, дозволить на високому рівні представити нашу країну в Болгарії. Гарантую, що наші дівчата зроблять все для цього необхідне. Вдячний також за підтримку жіночої збірної України Президенту ФБУ Володимиру Продивусу, який додатково стимулював наших дівчат до перемог. Переконаний, що це також додасть неабиякої мотивації, – зазначив головний тренер збірної України Сергій Гордієнко. – Чемпіонат Європи буде для нас надзвичайно важливим стартом, на якому ми переглянемо наших дівчат в поєдинках з найкращими боксерами континенту. Окрім того, Чемпіонат Європи стане для нас й важливим етапом підготовки до світової першості, яку прийматиме цього року Індія».

Тренерський склад нашої команди на Чемпіонаті Європи виглядатиме наступним чином:

Головний тренер – Сергій Гордієнко

Голова делегації – Юрій Шевчук

Начальник команди – Анастасія Молочко

Масажист – Тетяна Гуляєва

Лікар – Любов Коваль

Тренер – Валерій Даниленко

Тренер – Андрій Чумаков

Тренер – Володимир Соколовський

Тренер – Ігор Ярема

Нагадаємо, Чемпіонат Європи з боксу серед жінок пройде з 4 по 13 червня у місті Софія.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ