Україна отримала двох тризіркових суддів AIBA


12 серпня на електронну адресу Федерації боксу України надійшло офіційне повідомлення від міжнародної боксерської Асоціації про те, що українці Павло ВАСИЛИНЧУК та Юрій ЛЮБАРСЬКИЙ отримали 3 суддівські зірки AIBA. Про це проінформував в офіційному повідомленні голова суддівської комісії Міжнародної боксерської Асоціації – Освальдо Біспал.

Приємно відмітити, що відтепер в Україні є чотири тризіркових судді. Окрім Василинчука та Любарського тризірковими суддями AIBA також є Дмитро ЛАЗАРЄВ (м. Хмельницький) та найбільш досвідчений суддя України, суддя двох Олімпійських ігор (2008 та 2012) – Микола КАРАКУЛОВ.

«Приємно відзначити те, що Федерація боксу України регулярно розширює свою присутність на міжнародній арені. Представники нашої організації входять до комісій Європейської конфедерації та Міжнародної боксерської Асоціації, у нас з’являються нові міжнародні технічні делегати, одно та двозіркові судді, а відтепер й двоє нових суддів найвищої категорії, - зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус.Все це є черговим свідченням планомірної й злагодженої роботи усіх ланок ФБУ, яка спрямована на розвиток нашого виду спорту. Федерація боксу України регулярно ініціює проведення суддівських курсів та семінарів по всій Україні. Ці ініціативи підтримують обласні Федерації, що, я переконаний, лише з позитивної сторони слугуватиме для підвищення кваліфікації наших спеціалістів та їх подальшого професійного росту. Користуючись нагодою вітаю представника Чернівців Павла Василинчука та Миколаєва Юрія Любарського з цим, безумовно важливим здобутком».

Варто відмітити, що декілька тижнів тому Федерація боксу Херсонської області проводила для суддів свого регіону черговий суддівський семінар, в рамках якого присутні мали змогу ознайомитись з нововеденнями в правилах боксу та тонкощами професії суддів від Миколи Каракулова. 

Нагадаємо, здача іспитів на три суддівські зірки AIBA проходила в червні поточного року у місті Халле, Німеччина.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ