Найкращі серед найкращий отримали відзнаки «Золотий мангуст» 2017


Традиційно наприкінці року в Одесі проходить одна з найбільш масштабних спортивних подій року в нашій державі – вручення міжнародної спортивної премії «Золотиймангуст».

Цей рік не став виключенням і вже на цьогорічній церемонії нагородиотримали 40 найкращих спортсменів, тренерів, спортивних діячів, меценатів.Варто також відмітити, що лауреатами премії «Золотий мангуст» 2017 сталипредставники 10 країн світу, що стало абсолютним рекордом за усі часипроведення.

Відзнаку «Золотий Мангуст» в спортивнихколах називають «спортивним Оскаром», отримати який, безумовно, є надзвичайнопрестижним для кожного, хто прославляє нашу країну на змаганнях по всьомусвіту.

Переможці спортивної премії отримаютькоштовні статуетки та відзнаки, які ексклюзивно для церемонії виготовляєювелірний дім «Kimberli».

За весь час проведення від Федераціїбоксу України переможцями та володарями премії «Золотий Мангуст» ставали такіпрославлені українські боксери, як: Василь Ломаченко, Олександр Усик, ОлександрГвоздик та ін. А вже цього року скарбничка здобутих «спортивних Оскарів»поповнилась ще трьома відзнаками. Їх володарями стали:

Найкращий боксер Чемпіонату світу 2017,Чемпіон Європи 2017 – Олександр ХИЖНЯК

Тренер Чемпіона світу та Європи 2017 – Олександр ХИЖНЯК

 Срібний призер Чемпіонату Європи 2017 – Микола БУЦЕНКОПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ