У Києві пройшов семінар Національної категорії тренерів


Протягом останніх декількох років Федерація боксу України, за ініціативи президента ФБУ Володимира Продивуса, започаткувала проведення науково-практичних семінарів для українських тренерів. Головна їх ціль – підвищення кваліфікації тренерського персоналу та отримання офіційних ліцензійних сертифікатів «Національної категорії».

Черговий навчально-практичний семінар пройшов з 26 по 29 листопада, на Олімпійській тренувальній базі у Конча-Заспі. Основними спікерами виступили: головний тренер Національної збірної України Дмитро Сосновський, виконавчий директор ФБУ Донатас Піскун, державний тренер України з боксу Юрій Шевчук, Заслужений лікар України Юрій Дехтярьов, а також старший тренер з НМЗ національної збірної України Валентин Остянов.

«Підвищення кваліфікації українських тренерів – це один з ключових та головних напрямків роботи Федерації боксу України. Наша головна ціль – щоб кожен з тренерів постійно удосконалював свої навики, що дозволить нам більш якісно тренувати спортсменів на місцях,зазначив виконавчий директор ФБУ Донатас Піскун.Висловлюю подяку Національному Олімпійському комітету за допомогу в організації тренерського семінару. Окрема подяка усім спікерам. Переконаний в тому, що їх багаторічний досвід допоміг усім без виключення отримати нові навики для їх подальшої роботи. Приємно також відмітити те, що усі учасники семінару успішно здали іспити та отримали сертифікати «Національної категорії». Хочу відмітити, що вперше участь у семінарі приймала й дівчина-тренер з Херсону Алла Мазур. Враховуючи успіхи жіночого боксу за останній час тенденція розвитку й тренерів жінок є абсолютно логічним та послідовним кроком.  Для забезпечення належної підготовки тренерських кадрів Федерація боксу України і надалі проводитиме семінари з залученням провідних українських спеціалістів. Хочу також завважити, що ФБУ регулярно організовує й практичні семінари для суддів, останній з яких пройшов в листопаді у Харкові. В найближчих наших планах також проведення семінарів для наших лікарів, масажистів… Також будемо залучати до семінарів й провідних іноземних спеціалістів».

Участь у заключному семінарі взяли понад 30 учасників, які в свою чергу успішно здали іспити та отримали сертифікати Національної категорії.

 

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ