24 грудня 2018

Володимира Продивуса переобрано Членом НОК України


Днями на Олімпійській базі у Конча-Заспі відбулась ХХХІІІ звітно-виборна Генеральна Асамблея Національного олімпійського комітету України.

У роботі Асамблеї взяли участь атлети-олімпійці, керівники національних федерацій, регіональних осередків Олімпійського комітету, фізкультурно-спортивних товариств, представники громадських та державних організацій.

В рамках проведення Генеральної Асамблеї президента Федерації боксу України Володимира Продивуса було переобрано Членом НОК України. Окрім того президент Національного Олімпійського комітету Сергій Бубка також відзначив успішну роботу Федерації боксу України з розбудови олімпійського руху в період з 2015 по 2018 роки.

«В першу чергу вітаю Сергія Назаровича Бубку з його перевиборами на посаду президента Національного Олімпійського комітету, відзначив президент ФБУ Володимир Продивус. З 2005 року НОК України очолює Сергій Назарович Бубка і я переконаний, що його активну роботу по розбудові спорту в нашій країні та популяризації України на міжнародній спортивній арені відчуваємо і бачимо усі ми. Вдячний також Національному Олімпійському комітету з моїм переобранням до Членів НОК України. Переконаний, що саме завдяки сумісним зусиллям ми зможемо якісно розбудовувати та розвивати спорт в нашій країні».

Варто також відзначити, що під час проведення Асамблеї Сегія Бубку було переобрано на посаду Президента Національного Олімпійського комітету на новий чотирьохрічний цикл.

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ