Володимир Продивус взяв участь у засіданні Виконавчого комітету AIBA


Президент Федерації боксу України Володимир Продивус, взяв участь у засіданні Виконавчого комітету AIBA, яке пройшло 8 і 9 лютого у Стамбулі (Туреччина).  

Виконавчий комітет AIBA зібрався на дводенну зустріч для обговорення поточного стану справ і розробки подальшого плану ефективного розвитку світового боксу. Серед різних тем обговорювалися відносини з МОК, призначення голів комісій, перегляд та затвердження змін до технічних правил Міжнародної боксерської Асоціації.

На порядку денному першого дня засідання Виконавчого комітету AIBA  стояло найбільш важливе на сьогоднішній день питання взаємовідносин з Міжнародним Олімпійським комітетом. 

«Хочу подякувати Виконавчому комітету Міжнародної боксерської Асоціації за той великий об’єм роботи, який ми сумісними зусиллями робимо задля налагодження взаємовідносин з Міжнародним Олімпійським комітетом, – зазначив Володимир Продивус. – AIBA наразі стоїть перед важливими викликами і лише сконсолідувавши наші зусилля ми зможемо досягти поставленої мети. Ми маємо разом відстояти честь нашого виду спорту та зробити усе необхідне аби зберегти бокс у програмі Олімпійських ігор».

Під час обговорення відносин між AIBA і МОК було відзначено важливий прогрес досягнутий на сьогоднішній день, а також важливість колективної роботи для захисту інтересів спортсменів, національних федерацій і нашого виду спорту в цілому. 

Віце-президент AIBA Франко Фальчінеллі прокоментував: «Я хотів би привітати Президента Рахімова і Виконавчого Директора AIBA Тома Віргетса з усіма тими кроками та рішеннями, що  приймає AIBA. Ми робимо хороший прогрес в напрямку налагодження взаємовідносин з МОК». 

В рамках засідання президент AIBA Гафур Рахімов подякував усім президентам Національних Федерацій за надані звіти відносно реального стану справ з фінансуванням. Це в свою чергу дало змогу зрозуміти, що відбувається в кожному регіоні, а також прогрес у підготовці до головних міжнародних стартів, які пройдуть цього року.

Також варто відміти, що в рамках засідання Конгресу Міжнародної боксерської Асоціації було підтримано рішення про призначення дати 22 липня – офіційним міжнародним Днем боксу.

Окрім того керівництво AIBA виступило з ініціативою створення «Комісії атлетів».  Вибори членів комісії відбудуться на Чемпіонаті світу серед чоловіків і жінок, які пройдуть у 2019 році. До комісії буде обрано п'ять чоловіків і п'ять жінок. Національні федерації матимуть можливість висунути спортсменів на ці посади, а самі спортсмени проголосують за своїх представників на вищевказаних заходах.

Тим часом AIBA вже призначила двох тимчасових представників «Комісії атлетів», ними стали: німкеня Аннамарі Старк  та кубинець Хуліо Сезар ла Крус. Аннамарі Старк - боксер з Німеччини, яка здобула три титули на національних чемпіонатах, в той час як Хуліо Сезар ла Крус є чотириразовим чемпіоном світу і Чемпіоном Олімпійських ігор. 

Крім того, AIBA виступила з новою програмою розвитку «Fit for Future», яка стане наступним якісним етапом розвитку організації. Про це заявив президент AIBA Гафур Рахімов.

«Програма «Fit for Future» спрямована на те, щоб дати можливість усім боксерам з усього світу  можливість бути почутим. Молоді люди - це майбутнє нашого спорту, вони творчі, вони винахідливі і заслуговують того, щоб їх почули. Я закликаю боксерів світу зібратися разом. Ваш внесок встановить майбутню стратегію AIBA - підготовлену боксерами для боксерів!». Цю нову ініціативу очолюватимуть два тимчасові представники разом з робочими групами спортсменів з усього світу. 

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ