Українки виходять до півфіналу міжнародного турніру в Казахстані


В ці дні Національна жіноча збірна України приймає участь в традиційному міжнародному турнірі найвищої категорії на призи Марії Вольнової. Змагання проходять з 12 по 16 березня в місті Астана.

Відповідно до результатів виступів наших дівчат в рамках попередніх змагальних днів трьом представницям збірної України вдалося вийти до півфінального раунду змагань. Цим самим українки гарантували нашій команді нагороди змагань. Півфіналістками турніру в Астані стали: Тетяна Коб (вагова категорія 51 кг), Юлія Циплакова (вагова категорія 57 кг) та Марія Бова (вагова категорія 64 кг).

А вже сьогодні, 14 березня, чергові поєдинки за вихід до 1/2 стадії змагань проведуть Іванна Крупеня (вагова категорія 54 кг), Анна Лисенко (вагова категорія 69 кг) та Анастасія Чорноколенко (вагова категорія 81 кг).  

Варто також відзначити, що в рамках офіційної частини відкриття Марія Бова (вагова категорія 69 кг) та Сергій Гордієнко були відзначені спеціальними кубками «За високі спортивні досягнення».  ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ