Сьогодні у Харкові стартує турнір на призи Геннадія Кернеса


Міжнародний турнір з боксу на призи Харківського міського голови пройде з 25 по 27 січня у Палаці спорту (пр. Петра Григоренка, 2).

Як повідомили в прес-центрі Харківської міської ради голова громадської організації «Спортивний корпус» Артем Мошенський, в турнірі візьмуть участь чотири збірні - України, Грузії, Марокко і Білорусі, в складі спортсменів до 22 років (за попередніми даними, близько 50 учасників). В рамках турніру кожен день буде проходити по 20-25 боїв (перша програма - з 15:00 до 17:00, друга - з 19:00 до 21:00).

Як зазначив голова «Спортивного корпусу», для проведення турніру Харків був обраний не випадково. «У минулому році в Харкові пройшло три великих боксерських турніри - чемпіонат України, чемпіонат Європи серед чоловіків та універсіада - чемпіонат України серед вищих навчальних закладів. Як показав досвід, всі ці змагання користувалися великою популярністю серед харків'ян, які приходили вболівати за спортсменів», - зазначив Артем Мошенський.

Як повідомив старший тренер збірної України серед чоловіків до 22 років Сергій Глущенко, цей турнір - другий етап підготовки до чемпіонату Європи, який пройде в Румунії наприкінці весни. Напередодні змагань спортсмени провели кілька навчально-тренувальних зборів, в ході яких вдосконалювали фізичну підготовку і навички бою, змагаючись в парах по вісім-десять раундів.

«Хлопці покажуть досить цікаві бої. В змаганнях візьмуть участь досвідчені бійці - учасники чемпіонатів Європи, призери чемпіонатів світу і навіть спортсмени, які беруть участь в Олімпійських іграх. Нехай переможе найсильніший», - сказав Артем Мошенський.

Директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров запросив харків'ян вболівати за українських спортсменів.

«Ми вітаємо національну збірну в спортивній столиці, місті Харкові. Нам дуже приємно, що з року в рік в нашому місті проходять дійсно якісні спортивні змагання, які збирають найсильніших спортсменів не тільки з України, а й інших країн. У минулому році в Харкові пройшов чемпіонат Європи з боксу. Це славна традиція - приймати змагання такого рівня», - зазначив Олексій Чубаров.

Також він підкреслив, що проведення в місті подібних турнірів сприяє розвитку харківської школи боксу. «Збірна України проводила відкриті тренування, і на цих тренуваннях присутні дуже багато харківських вихованців, для яких було важливо потренуватися зі старшими досвідченими спортсменами», - підкреслив Олексій Чубаров.

Церемонія відкриття міжнародного турніру з боксу відбудеться 25 січня, початок - о 18:30. Відкриє турнір парад учасників, після чого - о 19:00 - стартують бої. Вхід на змагання - безкоштовний.

Також будуть проходити онлайн-трансляції боїв на каналі «XSPORT» (пряме включення - щодня з 25 по 27 січня, з 19:00 до 21:00).ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ