В Харкові закінчився турнір на призи Геннадія Кернеса (фотозвіт)


Днями у Харкові проходив міжнародний боксерський турнір на призи Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Участь в даному заході взяли збірні команди Білорусії, Грузії, Марокко та збірна України до 22 років, яку тренує Сергій Глущенко.

Нагадаємо, міжнародний турнір проходив в рамках підготовки нашої команди до Чемпіонату Європи з боксу серед боксерів віком до 22 років, який прийматиме Румунія.

«Усі ми стали свідками яскравих та безкомпромісних поєдинків, які пройшли в рамках міжнародного турніру на призи Геннадія Кернеса. Вдячний усім командам, які завітали до Харкова та прийняли участь в даних змаганнях. Звичайно ж дякую і харків’янам на гостям нашого міста, які прийшли до Палацу спорту та підтримали боксерів, – зазначив перший віце-президент ФБУ Дмитро Шенцев. – В черговий раз висловлюю слова подяки Харківському міському голові Генндіяю Кернесу за регулярну підтримку, яку наш мер надає розвитку та популяризації спорту. Також вдячний усім хто приймав участь в організації заходу. Все пройшло на найвищому рівні. Переконаний, що боксери збірної України отримали необхідну бойову практику в поєдинках проти дійсно висококласних бійців. Тепер тренерському складу нашої команди необхідно зробити правильні висновки та належним чином підготувати нашу команду до виступів на Континентальній першості».ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ