Національна збірна стала кращою на Міжнародному турнірі класу "А" "Пам`яті Миколи Мангера"


Херсонський боксер був визнаний кращим, а збірна України завоювала перше загальнокомандне місце на XIV міжнародному турнірі з боксу класу «А» пам'яті МС СРСР Миколи Мангера, який проходив в Херсоні з 16 по 20 квітня.

За підсумками тижня напружених боїв херсонський боксер Олександр Меленюк завоював золото у ваговій категорії до 64кг, а також був визнаний кращим боксером турніру. В свою сергу Збірна України посіла перше загальнокомандне місце. Другою стала команда Вірменії, а Алжир завоював кубок за третє місце.

«В першу чергу я хотів би подякувати за можливість нашої команди взяти участь в такому турнірі першого віце-президента Федерації боксу України Владислава Мангера і президента Херсонської обласної організації Федерації боксу України Олександра Трутнєва. Національна збірна України на цьому турнірі посіла перше загальнокомандне місце, показавши дуже хороший бокс світового рівня. Головна заслуга в цьому старшого тренера національної збірної Леоніда Лоївського, який проводив підготовку боксерів до змагань. У підсумку Олександр Меленюк і Владислав Михайлов підтвердили свій високий рівень, посівши перші місця в своїх вагових категоріях. Також на даному турнірі чемпіонами стали ще четверо Українців. Хотів би додати, що два переможця в вагових категоріях до 91 кг і понад 91 кг справили приємне враження, показавши бокс дуже високого рівня. При цьому, дані спортсмени раніше не були в складі збірної України», - прокоментував Сергій Меленюк.

Всього на турнір зібралося 64 боксера з 10 країн. З огляду на високий клас змагань, до участі допускалися тільки кращі з кращих. Багато учасників вже є призерами континентальних і світових першостей. На змагання прибули команди з Австралії, Алжиру, Угорщини, Латвії, Вірменії, Узбекистану, Молдови, Сенегалу, Ізраїлю.

Звичайно ж, захищати честь країни в Херсон приїхала і збірна України. Команда Херсонської області була представлена ​​трьома боксерами. За підсумками змагань всі іноземні делегації та супервайзер турніру Сергій Кемен (Білорусія) відзначили високий організаційний рівень заходуПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ