Віктор Вихрист - Чемпіон Європейських ігор 2019


Український боксер Віктор Вихрист (вагова категорія +91 кг) став володарем золотої нагороди II Європейських ігор 2019, які з 21 по 30 червня приймає місто Мінську (Білорусь). 

В напруженому вирішальному поєдинку наш боксер здобув досить непросту перемогу над представником Франції Мурадом Алієвим. 

Поєдинок одразу розпочався з обміну ударами, в яких більш точнішим був саме українець. За 40 секунд до завершення заключного раунду боксери зіштовхнулися головами і Віктор Вихрист отримав важке розсічення, яке завадило йому проводити поєдинок. 

Відповідно до правил, у разі ненавмисного удару головами, судді визначаються переможця підсумувавши були за попередні раунди та віддають перевагу боксеру за підсумками заключного проведеного раунду перед отриманим розсіченням. Таким чином за суддівським вердиктом кращим та як результатом переможцем Європейських ігор 2019 року став саме українець Віктор Вихрист. Підсумковий вердикт суддів 4:1 на користь нашого боксера. 

Приємно відзначити те, що участь в офіційній церемонії нагородження боксерів вагової категорії +91 кг приймав віце-президент Європейської Конфедерації боксу, член Виконавчого комітету AIBA, президент Федерації боксу України Володимир Продивус.

Окрім того, одразу по завершення офіційної церемонії Президент ФБУ привітав також увесь тренерський склад нашої команди та побажав не зупинятися на досягнутому.

Нагадаємо, що в завтрашніх фінальних поєдинках виступлять ще двоє представників нашої команди. У вазі до 56 кг ми вболіватимемо за Миколу Буценка, а у 75 кг триматимемо кулаки за Олександра Хижняка.

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ