ЧЄ Софія-2019: Чотири фіналісти та п’ять бронзових нагород


9 вересня, у Софії (Болгарія) пройшли півфінальні поєдинки молодіжного Чемпіонату Європи. За результатами сьогоднішніх поєдинків в активі нашої команди п’ять бронзових медалей та чотири фіналісти, які вже завтра поборються за золоті нагороди змагань та титул найсильніших боксерів Європи.  

Отож, до фіналів Чемпіонату Європи Софія-2019 вийшли:    

Вагова категорія 51 кг - Вікторія ФАБУЛЯК (Україна), яка у надзвичайно напруженому поєдинку вирвала перемогу у англійки Сімран Каур з рахунком 3:2.  

Вагова категорія 69 кг - Юрій ЗАХАРЄЄВ (Україна), який напрочуд впевнено переміг боксера з Болгарії Еміржана Мехмеда. Підсумковий рахунок поєдинку 4:1 на користь нашого боксера.

Вагова категорія 75 кг - Богдан ТОЛМАЧОВ (Україна), який здобув перемогу над місцевим боксером Ніколаєм Зафіровим з рахунком 4:1.

Вагова категорія +81 кг - Марія КРИВОНІС (Україна), яка здобула дострокову перемогу над представницею румінії Єлена Петре.  

Почесне третє місце та бронзові нагороди Континентальної першості здобули:

Вагова категорія 48 кг - Олена ІВАНІСОВА

Вагова категорія 60 кг - Ігор КОВТУН

Вагова категорія 60 кг - Аміна АБРАМОВА

Вагова категорія 64 кг - Аміна БУЛАХ  

Вагова категорія 91 кг - Максим ДРАЧ

Вашій увазі також пропонується ознайомитись з детальним складом чвертьфінальних пар. Для завантаження перейдіть за нижченаведеним посиланням.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ