Дмитро Шенцев відзначив успіхи дівчат на останніх міжнародних стартах


Перший віце-президент Федерації боксу України, Народний депутат України Дмитро Шенцев, провів зустріч з тренерами та учасницями Національної жіночої збірної України з боксу. Участь приймали: головний тренер збірної України Сергій Гордієнко, тренер срібної чемпіонки світу Ганни Охоти Олександр Середницький та срібна призерка Чемпіонату світу Марія Бова.

В рамках зустрічі Дмитро Олексійович Шенцев відзначив чудові результати дівчат. За останні місяці жіноча збірна здобувала медалі на Чемпіонатах світу, міжнародних турнірах та Континентальних першостях.

«Радію тому, що жіночий бокс в нашій країні активно розвивається і безумовно радію успіхам жіночої збірної України на міжнародних змаганнях найвищого рівня, зазначив перший віце-президент ФБУ Дмитро Шенцев.Сьогоднішні результати жіночої збірної України додають нам впевненість в тому, що наші дівчата зможуть поборотися за ліцензії на Олімпійські ігри, які прийматиме Японія у наступному році. Я переконаний, що ці премії, які отримали наші дівчата сьогодні стануть для них додатковим стимулом до їх майбутніх перемог. Ми бачимо як стрімко розвивається жіночий бокс в світі і нам дуже приємно, що українська школа боксу також представлена гідними дівчатами. Одним словом так тримати, а ми будемо Вас підтримувати та робити все для Вашої належної підготовки».

Нагадаємо, призерками останнього чемпіонату світу стали Марія Бова та Ганна Охота, які й були відзначені грошовими преміями.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ