Родина Хижняків побореться за звання «Найкращого спортсмена та тренера 2017 року» в Україні


В Олімпійському домі відбулося засідання Української Академії спорту, під час якого члени Академії - видатні атлети різних років, легенди спорту шляхом таємного голосування визначилися з іменами переможців XII Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року-2017» в 9 різних номінаціях.

Їх імена назвуть під час самої Церемонії, яка відбудеться 4 квітня в Українському домі.

«Подібні засідання Української Академії спорту стали вже доброю традицією - і щороку на початку весни ми збираємося в колі друзів для того, щоб вибрати кращих із кращих спортсменів, тренерів, команд і фахівців спорту. Щоразу обговорення кандидатів на звання «Герої спортивного року» викликає активну дискусію, а це вкотре підтверджує, що нашій країні є ким пишатися», - зазначив президент НОК України Сергій Бубка.

Відбір претендентів та номінантів церемонії проходив у три етапи. Спочатку експертна комісія фахівців Міністерства молоді та спорту, Національного олімпійського комітету провела детальний аналіз виступів наших спортсменів на головних спортивних стартах року.

Потім, протягом двох тижнів, тривало голосування спортивних журналістів нашої країни. За підсумками голосування 212 провідних журналістів була визначена трійка претендентів, серед якої «академіки» обрали переможців у кожній номінації.

Нагадаємо, «Герої спортивного року» - щорічна нагорода, організована Національним олімпійським комітетом і Міністерством молоді та спорту, яка присуджується спортсменам та тренерам. Це національний «Спортивний Оскар», покликаний визначити та відзначити найкращих у сфері спорту.

«Федерація боксу України на щорічній церемонії нагородження «Герої спортивного року-2017» буде представлена в двох номінаціях і це надзвичайно престижна відзнака для нас. Вдячний членам Української Академії спорту та Національному Олімпійському комітету, які високо оцінили наші минулорічні здобутки, – зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. – При всій повазі до наших видатних спортсменів, які також стали лауреатами цьогорічної церемонії, проте, я переконаний, що саме родина Хижняків має здобувати нагороди у номінаціях: «Найкращий спортсмен» та «Найкращий тренер» 2017 року. За підсумками виступів у минулому році Олександр та його батько довели, що неможливе – можливо. Безумовно, Україна багата талантами, проте минулорічні золоті нагороди Чемпіонату Європи до 22 років, Чемпіона Європи серед чоловіків, Чемпіона світу серед чоловіків та, як результат, визнання Олександра як найкращого боксера планети, ставлять Сашу Хижняка та його батька, як на мене, в абсолютні фаворити номінацій».

 

Кандидати для нагородження Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року-2017»

Кращий спортсмен року:

ОЛЕКСАНДР ХИЖНЯК

Олег Верняєв

Михайло Романчук

Краща спортсменка року:

Еліна Світоліна

Юлія Ткач

Ольга Харлан

Кращий тренер року:

ОЛЕКСАНДР ХИЖНЯК

Світлана Саїдов

Тамара Токмачева

Сенсація року:

Катерина Крива

Юлія Левченк

Дарина Білодід

Краща команда року (збірна):

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3

Жіноча збірна України з біатлону

Збірна України з синхронного плавання

Олімпійська надія України:

Дарина Білодід

Марта Костюк

Ярослава Магучіх

Сильні духом (паралімпійські види спорту):

Лейля Аджаметова

Людмила Ляшенко

Іван Сивак

Разом з олімпійцями (неолімпійські види спорту):

Станіслав Горуна

Лариса Соловйова

Світлана ТросюкПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ