Володимир Продивус: «Найближчим часом Харків прийматиме чергову масштабну боксерську подію»


В квітні поточного року Харків прийматиме черговий масштабний боксерський форум. Після успішного проведеного Чемпіонату Європи 2017, Федерація боксу України організує для українських вболівальників чергову спортивну подію найвищого ґатунку, а саме матчеву зустріч за участю одних з топових боксерських команд світу – Казахстану, Узбекистану та України. Окрім того, як повідомляє тренерський склад збірної України, очікується також підтвердження ще однієї країни-учасниці турніру.  

Саме наші гості майбутнього боксерського заходу здобували найбільшу кількість нагород на останніх чемпіонатах світу та Олімпійських іграх, а також напрочуд вдало виступали у змаганнях Всесвітньої серії боксу. Нагадаємо, за підсумками боксерського турніру Олімпійських ігор 2016 року, збірна Узбекистану зайняла перше місце у медальному заліку команд.

Варто відмітити, що збірні команди Казахстану та Узбекистану вже підтвердили свою участь та привезуть до Харкова свої найбільш потужні склади. В свою чергу збірна України буде також представлена провідними бійцями. Варто відмітити, що в рамках даної матчевої зустрічі свої перші офіційні поєдинки у 2018 році проведе й найкращий боксер планети минулого року – Олександр ХИЖНЯК. 

Нагадаємо,  за підсумками 2017 року стала найсильнішою командою Європи на домашній першості у Харкові. Відтепер нашій команді необхідно буде підтвердити свій статус в поєдинках проти найкращих боксерів Азії. Про це повідомив президент Федерації боксу України Володимир Продивус.

«В першу чергу висловлюю слова подяки федераціям Казахстану та Узбекистану за їх підтримку та оперативну роботу в напрямку організації матчевої зустрічі у Харкові. Також висловлюю слова подяки першому віце-президенту Федерації боксу України, харків’янину Дмитру Шенцеву за активну підтримку збірних команд та за роботу в напрямку популяризації нашого виду спорту., - зазначив Володимир Продивус. – До Харкова приїдуть дійсно найкращі збірні, які боксуватимуть своїми найсильнішими складами. Тому, для прихильників боксу це буде чергова чудова можливість побачити на власні очі поєдинки за участю найкращих боксерів планети. Передуватиме матчевій зустрічі сумісний двотижневий навчально-тренувальний збір участь в якому прийматимуть усі країни-учасниці матчевої зустрічі, а також ряд інших збірних команд. Даний захід пройде в рамках підготовки до ліцензійних стартів на Олімпійські ігри. Переконаний, що сумісні тренувальні збори з найкращими командами підуть лише на користь нашим боксерам та дасть можливість переглянути наших бійців в конкурентних поєдинках. Ми повинні зробити все необхідне аби підійти до відбіркових змагань на Ігри-2020 максимально підготовленими».ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ